Potisk textilu

Pro naše zákazníky zajišťujeme potisk textilu.

PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK

Digitální přímý potisk textilu je proces tisku, který umožňuje grafiku připravit v počítači a následně tisknout přímo na povrch požadovaného textilu. Tato technologie tak dovoluje potisk již od 1 kusu. Natiskneme loga, fotky, texty, barevné přechody, a to vše ve vysokém rozlišení. Nová řada naší průmyslové tiskárny pro přímý potisk více oděvů najednou, tiskne s denní kapacitou až 500 trik od motivu.

TRANSFEROVÝ POTISK

Technologie využívaná především na všechny produkty, na které nelze aplikovat přímý potisk. Tuto technologie nejvíce používáme na pracovní oděvy a textil určený pro sport. Další velké využití tohoto způsobu nacházíme při potisku zateplených bund, tašek, deštníku apod. Tiskneme na bavlnu, polyester, nylon a směsové materiály. Potisk se přenáší na produkt zalisováním transferu na výrobek.

PŘÍMÝ SÍTOTISK

Nejčastější aplikovaná technologie potisku textilu. Základní charakteristika je vysoká trvanlivost a kryvost barev. Technologie umožňuje přesné dodržení požadovaných barev zákazníkem díky výběru barev ze vzorníku Pantone C.

STROJNÍ VÝŠIVKA

Pokud si přejete nestandardní vzhled vašeho reklamní textilu, je možné jej provést pomocí strojní výšivky. Výšivka díky své životnosti a luxusnímu vzhledu je využívána na dražší textil a jiné textilní propagační předměty, které je schopna jehla propíchnout. Vyšíváme kvalitně díky zkušeným programátorům a kvalitním vyšívacím strojům. Lze vytvořit nášivku, kterou můžete přišít na textil až dodatečně, nebo vytvořit nášivky nažehlovací či na suchý zip.