O nás

JAK TO ZAČALO

Na začátku byla jen vize založit si vlastní internetový obchod s prodejem potištěného textilu a unikátními designy. V oboru grafického designu, se pohybujeme již řadu let. Klienti se nás stále více dotazovali i na možnost dodání reklamního textilu a potiskem na zakázku. Brzy jsme si uvědomili, že bychom mohli naši práci a zkušenosti propojit a využít v dalším podnikání. Věděli jsme, že máme před sebou novou výzvu, která bude mít potenciál a cítili jsme, že je tu další možnost, jak zúročit naše zkušenosti a kontakty i v odvětví reklamního digitálního potisku textilu.

KROK ZA KROKEM

Prozkoumali jsme trh a našli jsme skvělé dva partnery pro dodávku kvalitní průmyslové technologie digitálního tisku a italského dodavatele reklamního textilu s odlišností od tradiční konkurence na českém trhu. Netrvalo to dlouho a naše nabídka nabízeného sortimentu se rozšířila i o dodávku pracovních oděvů, které se svou kvalitou a zpracováním zcela odlišují od běžných standardů. Ostatně vše Vám rádi ukážeme na našem showroomu v Nymburce. V současné době jsme pro Vás schopni realizovat kompletní dodávku reklamního textilu, pracovních oděvů a to vč. mnoha tiskových technologií jako digitální potisk, sítotisk, transferový tisk a výšivky. Zajistíme pro vás i označení textilu v podobě labelů a visaček.

NAŠE VIZE

Jsme tým mladých lidí, které jejich práce baví a naším cílem, je stálý růst a možnost tak nabídnout našim klientům komplexní a kvalitní služby. Vybudování vzájemné důvěry a oboustranného respektu je pro nás základem dlouhodobých a pevných partnerství. Chceme se podílet na inovativních a neotřelých řešení. Náš tým grafiků je schopen Vám nejen poradit, ale i kompletně navrhnout finální design. Věříme, že vám dokážeme nabídnout kvalitní služby, které podtrhují nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale také již spoustu spokojených zákazníků.

 

 

Prodejna Nymburk

prodejna

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení