O nás

JAK TO ZAČALO

Na začátku byla jen vize založit si vlastní internetový obchod s prodejem potištěného textilu a unikátními designy. V oboru grafického designu, se pohybujeme již řadu let. Klienti se nás stále více dotazovali i na možnost dodání reklamního textilu a potiskem na zakázku. Brzy jsme si uvědomili, že bychom mohli naši práci a zkušenosti propojit a využít v dalším podnikání. Věděli jsme, že máme před sebou novou výzvu, která bude mít potenciál a cítili jsme, že je tu další možnost, jak zúročit naše zkušenosti a kontakty i v odvětví reklamního digitálního potisku textilu.

KROK ZA KROKEM

Prozkoumali jsme trh a našli jsme skvělé dva partnery pro dodávku kvalitní průmyslové technologie digitálního tisku a italského dodavatele reklamního textilu s odlišností od tradiční konkurence na českém trhu. Netrvalo to dlouho a naše nabídka nabízeného sortimentu se rozšířila i o dodávku pracovních oděvů, které se svou kvalitou a zpracováním zcela odlišují od běžných standardů. Ostatně vše Vám rádi ukážeme na našem showroomu v Nymburce. V současné době jsme pro Vás schopni realizovat kompletní dodávku reklamního textilu, pracovních oděvů a to vč. mnoha tiskových technologií jako digitální potisk, sítotisk, transferový tisk a výšivky. Zajistíme pro vás i označení textilu v podobě labelů a visaček.

NAŠE VIZE

Jsme tým mladých lidí, které jejich práce baví a naším cílem, je stálý růst a možnost tak nabídnout našim klientům komplexní a kvalitní služby. Vybudování vzájemné důvěry a oboustranného respektu je pro nás základem dlouhodobých a pevných partnerství. Chceme se podílet na inovativních a neotřelých řešení. Náš tým grafiků je schopen Vám nejen poradit, ale i kompletně navrhnout finální design. Věříme, že vám dokážeme nabídnout kvalitní služby, které podtrhují nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale také již spoustu spokojených zákazníků.

 

 

Prodejna Nymburk

prodejna