Úprava textilu

LABELY

Každý kousek oděvu je možné doplnit vaším vlastním logem pomocí zažehlovacího labelu. Na přání pro Vás odstraníme původní štítek za krkem se značkou reklamního textilu a nažehlíme Váš vlastní štítek pomocí transferu. Textil tak získává Vaší jedinečnou podobu, a to již od 1ks. Na výběr je mnoho standardních barev, ale také speciálních materiálů, z kterých lze logo vyrobit. Originalita především.

VISAČKY

Další nadstandardní výbavou textilních výrobků jsou papírové visačky. Mohou být zhotoveny v libovolných rozměrech a barvách, na různých druzích papíru a s tvarovými výseky. Papírové visačky v malých sériích tiskneme v plnobarevném digitálním rozlišení. Při větších sériích je možné tisk provést sítotiskem. Tiskneme na různé typy papírů a nabízíme i možnost tisku na speciální grafické papíry. Každá visačka má vyvrtaný otvor pro provlečení a uchycení na textilu.

Minimální množství:
digitálně tištěné visačky od 100 ks
visačky tištěné sítotiskem od 1 000 ks

ETIKETY

Tištěné, tkané a pryžové textilní etikety slouží k označování textilu, prádla a oděvů. Můžete tak textil doplnit o firemní logo, informace o výrobku, velikosti, či pokynech o praní. Doporučíme ideální materiál, velikost a způsob tkaní včetně vhodného zakončení etiket podle potřeb našívání. Etikety dodávají textilu jedinečný a originální vzhled a jsou velmi trvanlivé. Můžeme vyrobit v minimálním množství 1 000 ks od druhu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení