Úprava textilu

LABELY

Každý kousek oděvu je možné doplnit vaším vlastním logem pomocí zažehlovacího labelu. Na přání pro Vás odstraníme původní štítek za krkem se značkou reklamního textilu a nažehlíme Váš vlastní štítek pomocí transferu. Textil tak získává Vaší jedinečnou podobu, a to již od 1ks. Na výběr je mnoho standardních barev, ale také speciálních materiálů, z kterých lze logo vyrobit. Originalita především.

VISAČKY

Další nadstandardní výbavou textilních výrobků jsou papírové visačky. Mohou být zhotoveny v libovolných rozměrech a barvách, na různých druzích papíru a s tvarovými výseky. Papírové visačky v malých sériích tiskneme v plnobarevném digitálním rozlišení. Při větších sériích je možné tisk provést sítotiskem. Tiskneme na různé typy papírů a nabízíme i možnost tisku na speciální grafické papíry. Každá visačka má vyvrtaný otvor pro provlečení a uchycení na textilu.

Minimální množství:
digitálně tištěné visačky od 100 ks
visačky tištěné sítotiskem od 1 000 ks

ETIKETY

Tištěné, tkané a pryžové textilní etikety slouží k označování textilu, prádla a oděvů. Můžete tak textil doplnit o firemní logo, informace o výrobku, velikosti, či pokynech o praní. Doporučíme ideální materiál, velikost a způsob tkaní včetně vhodného zakončení etiket podle potřeb našívání. Etikety dodávají textilu jedinečný a originální vzhled a jsou velmi trvanlivé. Můžeme vyrobit v minimálním množství 1 000 ks od druhu.